Každý rok vytváří zaměstnankyně univerzity úžasná díla z listí...

13. prosince 2017 v 22:43
Každý z nás má své oblíbené roční období. Joanna Hedricková, poradkyně na studentském servisním středisku Státní univerzity v Sacramentu rozhodně také své oblíbené roční období má. Jejím podzim.
Od roku 2013 Joanna oslavuje měsíc listopad tím, že uspořádá zlaté listy gingko stromů do komplexních labyrintů a dalších složitých vzorků, které ma postuje na sociálních sítích.
"Mé umění "je o tom, že vezmeme něco, co je už krásné samo o sobě a udělá z toho něco jedinečného - něco co nás nějak zasáhne," říká Joanna.
Její projekt začal, když Joanna chtěla vytvořit zajímavé pozadí pro fotografie svých dvou dětí, 8letého Sagana a 4letého Emila. Nakonec skončila hromadou zlatého mistrovského díla a rychle získala obdivovatele jak v areálu univerzity, tak i na sociálních sítích.
Nyní vytváří zhruba šest projektů ročně, když stromy spustí listy je to dárek nejen pro Joannu, ale i pro studenty, kteří se na těchto dílech někdy i podílí.
Inspiraci hledá u uznávaného britského umělce životního prostředí Andy Goldsworthyho. Joanna neustále překonává sebe sama, pokaždé tvoří stále složitější uspořádání svých obrazců.

Pokud se Vám její práce líbí a chtete vidět víc, můžete navštívit její Instagram.

........................................................................................................................................................................ 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama